Email

Kryeministri Rama ka publikuar disa foto nga koncerti i mbrëmshëm në “Pallatin e Kongreseve”.

Ai falenderon violinistin Shkëlzen Doli për këtë koncert.

“Mirenjohje Shkelzen Dollit dhe Ansamblit Filarmonik te Vienes per mbremjen fantastike qe i dhuruan Shqiperise, Kosoves e gjjthe shqiptareve kudo, permes Koncertit te Vienes ne Tirane qe mori ngjyra te veçanta fale gjetjes se bukur te qelesheve, rakise dhe dollise se ngritur nga instrumentistet vieneze ne gjuhen shqipe: Gëzuar Vitin e Ri”, shkruan Rama.

albania.eu.com Reviewed by albania.eu.com on . FOTOT nga koncerti, Rama: Mirënjohje Shkëlzen Dolit! FOTOT nga koncerti, Rama: Mirënjohje Shkëlzen Dolit! Rating: 5.0
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2017!